Petra A. Nováková, PR manažerka, zajišťovala pro jihlavskou dopravní společnost ICOM transport externí komunikaci.

Jednou z nejdůležitějších činnosti byla propagace nákupu 140 ks nejmodernějších nízkopodlažních příměstských autobusů zn. Setra a 40 ks nových linkových autobusů zn. Mercedes-Benz Intouro nejen vybraným médií, ale i široké veřejnosti. Zorganizování akcí - press trip do německé výrobní továrny v Neu-Ulmu a road show v pěti vybraných českých městech - se uskutečnily v průběhu podzimu roku 2015.

O uvedených akcí např. informovali:

Busspress.cz: http://www.buspress.eu/icom-transport-prebira-nejvetsi-dodavku-autobusu-setra-415-le-business-v-evrope/

iHNed.cz: http://byznys.ihned.cz/c1-64833400-jihlavsky-icom-prevzal-nove-autobusy-cestujici-se-dockaji-klimatizace-ridici-vysnene-lednicky

Třebíčský deník: http://trebicsky.denik.cz/podnikani/prumerne-stari-autobusu-na-trebicsku-je-2-5-roku-20151123.html

Jihlavské listy: http://www.jihlavske-listy.cz/clanek18944-icom-koupil-vice-nez-stovku-novych-autobusu.html

Citybus.cz: http://citybus.cz/2015/12/10/csad-benesov-obnova-vozoveho-parku/#more-3803 

 

Náborové kampaně, především na řidiče/řidičky, nesměly chybět.

Ukázka publicity: 

ČT24: reportáž odvysílaná v Událostech 3.11.2015, http://www.ceskatelevize.cz/specialy/udalosti/ 

ČRozhlas: http://www.rozhlas.cz/vysocina/zpravy/_zprava/o-zeny-za-volantem-je-na-vysocine-velky-zajem-praci-ziskaji-velmi-rychle--1553984

Facestar.cz: http://www.facestar.cz/zivotni-styl/rodina/nechteji-vas-po-materske-zahodte-predsudky-a-stante-se-ridickou-autobusu

 

Další důležitosou činností bylo zorganizování narozeninové oslavy 20 let fungování firmy pro širokou veřejnost a zaměstnance v sobotu 19. září 2015. Akce měla bohatý program jak pro dospělé, tak i pro děti. Součástí velkého eventu byl i Den otevřených dveří, kde ICOM transport prezentoval nové autobusy, kamiony, autorizovaný servis Mercedes-Benz a administrativní budovu.  

Více na: http://www.icomtransport.cz/novinky/winfs01-icomtransport-cz-spolecne-formulare-pr-akce-20-let-spolecne-soubory-icom-20-let-vyber

Fotodokumentace: 

 

************************************************************

Agentura průběžně komunikuje kvalitní samolepící štítky pro každodenní použití.

Více na: www.happylabel.cz

Ukázka media relations: 

Facestar.cz: http://www.facestar.cz/zivotni-styl/rodina/jsou-prakticke-vesele-a-deti-budou-mit-diky-nim-ve-vecech-poradek-rozlisovaci-stitky

Mama life.cz: http://www.mama-live.cz/2015/06/01/soutez-k-mdd-%E2%99%A5-s-happy-label/

Rodičům.cz: http://www.rodicum.cz/novinky-na-trhu/znate-samolepici-stitky

************************************************************

Naše agentura zajišťuje marketingovou a PR komunikaci americké značce dětské obuvi pediped.  

Více na: www.pediped.cz

Ukázka media relations: 

Regionální TV: http://www.youtube.com/watch?v=Ys3qvFuWQlI

TV Metropol, pořad Supermáma: http://www.youtube.com/watch?v=6Z6fTf7HYRM

http://www.bety.cz/deti-a-rodina/clanky/4908/Vesele-a-zdrave-sportovani-je-snadne

http://www.chytrazena.cz/vesele-a-zdrave-sportovani-je-snadne-24867.html

   

************************************************************

Komunikace uvedení a spuštění nové vnitrostátní vlakové linky na trase Bratislava - Žilina - Košice a zpět byla jedním z hlavních úkolů Petry A. Novákové, PR manažerky. Následovala krizová komunikace při získání licence na provozování autobusové vnitrostátní linky Bratislava - Nitra - Bánská Bystrica a zpět.  

Více na www.regiojet.sk 

Ukázka media relations: 

24hod.sk: http://www.24hod.sk/vlaky-regiojet-maju-jazdit-aj-z-bratislavy-do-kosic-cl281792.html

dnoviny.cz: http://www.dnoviny.cz/zeleznicni-doprava/regiojet-se-chysta-provozovat-vlaky-mezi-bratislavou-a-kosicemi

HNonline.sk: http://hn.hnonline.sk/ekonomika-a-firmy-117/regiojet-ponuka-14-autobusov-ludia-ich-vitaju-nitra-vsak-protestuje-640239

Aktuality.sk: http://www.aktuality.sk/clanok/269864/regiojet-na-trase-bratislava-banska-bystrica-valcuje-konkurenciu/

************************************************************

Petra A. Nováková, marketingová a eventová manažerka, propagovala partnera akce v rámci slavnostní rozlosování MISS AEROBIK 2013, které se zorganizovalo v BOHEMIA TOP Restaurantu, který se nachází v 6. patře TOP HOTELu Praha s krásným panoramatickým výhledem na Prahu. Sportoní komentátoři a moderátoři České televize Sport - Barbora Černošková a Petr Vichnar vylosovali na prvním soustřední 12 finalistek MISS AEROBIK 2013 z celé ČR startovní čísla pro listopadové finále. 

Více na: www.missaerobik.cz

************************************************************

Petra A. Nováková, marketingová a eventová manažerka, zorganizovala slavnostní večer prestižního pražského kongresového TOP HOTELu Praha pod názvem Záhájení sezóny 2013. Akce se zúčastnilo 200 hostů z řad obchodních a VIP hostů, mimo jiné zpěvák a producent Martin France, prezident mezinárodní soutěže krásy Miss Deaf World & Europe Josef Uhlíř, módní návrhář Marko Lopatić či Osman Lafita nebo slovenská herečka a moderátorka Lucie Vacvalová. Průvodkyní tradičního setkání byla pro letošní rok Martina Kociánová. V rámci doprovodního programu také vystoupili taneční skupina MOTUS či MISS a VICEMISS DANCE 2013. Kreativní a veselou památku na uvedenou akci zajišťovali šikovní karikaturisté, kteří každého hosta, který projevil zájem, namalovali a napsali mu vtipné věnování. 

Více na: www.tophotel.cz

       

************************************************************

Naše agentura v letešním roce kompletně zorganizovala prezentaci novinek spotřebičů Fagor pro český trh. Celodenní akce se zúčastnila 300 obchodních a servisních partnerů této značky, pro které bych připraven bohatý program např. tipovací soutěž, technologická prohlídka výrobků Fagor "pod lupou" či interaktivní kuchařskou show a vaření s Divokou vařečkou. Moderátorkou akce byla herečka a zpěvačka Bára Štěpánová, která se mimo jiné stala oficiální tváří značky Fagor pro letošní rok. Agentura též zajišťovala media relations této akce.  

Více na: www.fagor.com

Také média o této akci informovala mj.:  

Bety.cz http://www.bety.cz/zajimavosti/clanky/4532/Bara-Stepanova-Fagor-a-3-v-1

Labužník.cz http://www.labuznik.cz/clanky/fagor-3-v-1/

Útulný dům.cz http://www.utulnydum.cz/clanek/Bara-Stepanova,-Fagor-a-3-v-1

 

                         

************************************************************

V lednu 2013 jsme se podíleli na slavnostním křtu knihy "Rozhovory zn. Box", které poběhlo na Vítkově v Praze. Moderátorem odpoledního setkání byl Marek Vašut a kmorty se stali významní sportovci a osobnosti jako například Bohuslav Svoboda, primátor Hlavního města Prahy, Petr Bříza, předseda Komise rady Hlavního města Prahy pro sport a tělovýchovu, Svatopluk Žáček, prezident České boxerské asociace, Pavel Hurda, podnikatel. Knihu vytvořil a vydal tým vedený Monikou Urbanovou. K této jedinečné sportoní knize jsme také zajišťovali i medializaci.

       

************************************************************

Podporujeme charitativní projekt Českého rozhlasu pod názvem "Daruj hračku". V letošním roce se koná již čtrnáctý ročník celorepublikové sbírky hraček ve prospěch dětí z různými handicapy (fyzické, mentální i sociální), též dětem z dětských domovů, ústavů sociální péče a stacionářů. 

Více na: www.rozhlas.cz/darujhracku

************************************************************

Zastupujeme a zároveň i prodáváme vína z Makedonie. Jedinečné moky z jihu Evropy, která se mohou pišnit vynikající chutí s břitkostí zimního ledu a dlouhého letního slunce, které v oblasti Skopje svítí 255 dní v roce. Tato zajímavá kombinace zaručuje unikátní aroma vín. Perlou v nabídce je bezesporu "Kale" - vysoce kvalitní suché červené víno, které je vyrobeno z hroznů 3 odrůd: Merlot, Cabenet Savignon a Vranec. 

************************************************************

Ve spolupráci s Promo planet jsme se podíleli na projektu pod názvem "Superúředník" a zároveň jsme zajišťovali media relations v rámci tiskové konference, která se konala 5. 9. 2012 v Tower park Praha (Žižkovská věž). Hlavním komunikačním tématem bylo sdělení "Kritický stav ICT v ČR" - zásadní aktuální vyjádření ICT Unie k situaci a postavení České republiky v sektoru informačních a komunikačních technologií. 

O této problematice mj. informavali: 

ČT24 - Ekonomické zprávy (živé vysílání 5. 9. 2012 ve 14:45 hod.), Hospodářské noviny, EURO, iDnes.cz/Technet, Kurzy.cz, ihned.cz, E15, Inside, ePrifil.cz, IT Point a další  

 

    

Více na: www.ictunie.cz

************************************************************

Ve spolupráci s agenturou MVP organizujeme pro společnost Heineken, resp. značku Hostan, Znojemské pivní slavnosti Hostan, které se letos uskuteční v sobotu 2. 6. 2012 na Horním a Masarykově náměstí. Zahrají známé kapely mimo jiné MIG 21, Mňága a Žďorp, Vypsaná fixa nebo zvučné revivalové skupiny. Hostan také připravit sportovní soutěž ve stolním fotbalu a nezanedbatelnou ochutnávku různých druhů piv své značky.

Více na: www.hostan.cz 

************************************************************

Ve spolupráci s agenturou MVP jsme zorganizovali pro Městskou část Prahy 6 zábavné a sportovní odpoledne pod názvem "Myslíme na všechny", které se konalo v pátek 11. 5. 2012 před budovou Národní technické knihovny v Praze. Návštěvníci si užili koncerty, netradiční sportovní aktivity, občerstvení, prodej uměleckých výrobků z chráněných dílen či soutěže o věcné ceny. Součástí akce je i 13. ročník veletrhu neziskových organizací NGO market.

Také média o této akci informovala mj.: 

ČT 24  http://www.ceskatelevize.cz/porady/10101491767-studio-ct24/212411058060511/

TV Metropol  http://www.metropol.cz/porady/prazeni/3935/

Metro http://www.metro.cz/zkuste-si-ragby-na-voziku-zahrat-si-ho-muzete-na-veletrhu-neziskovek-1ju-/co-se-deje.aspx?c=A120510_133403_co-se-deje_sar

Více na: www.praha6.cz

            

***********************************************************

Pro týdeník EURO připravujeme již další regionální akci z řady diskusních fór pod názvem EURO Regional, tentokrát se uskuteční v Olomouci. Hlavním diskusním tématem je "Inovační regionální programy" a na setkání vystoupí mimo jiné Martin Tesařík, hejtman Olomouckého kraje.

Více na: www.euro.cz

***********************************************************

Mgr. Petra A. Nováková vystoupila se svou přednáškou na téma "Event management" na Soukromé vysoké škole ekonomické ve Znojmě.

Více na: www.svse.cz 

***********************************************************

 
© Copyright PANCORPORATION.CZ